Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złotówki.Ch

Czytaj więcej...

Seminaria dla maturzystów – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasz zespół prowadzi warsztaty i certyfikacje standaryzacyjne dla studentów migrujących do Stanów Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na płynną rekrutację do docelowej jednostki pomaturalnej. W ostatnim roku prowadziliśmy m.in. poniższe seminaria: 

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr K92/UK:

Zaprojektowane przez Radę Kolegium na równoległe Programy na poziomie college'u w zakresie krytycznego myślenia i komunikacji, Szkolenia seminariów AP dają uczniom możliwość zgłębiania złożonych problemów w świecie rzeczywistym poprzez soczewki międzyprzedmiotowe. Tematy kursów są różne i mogą obejmować zagadnienia lokalne, obywatelskie lub globalne oraz interdyscyplinarne tematy. Seminaria zazwyczaj kładą nacisk na badania, komunikację i umiejętność krytycznego myślenia w celu zbadania problemów. Uczniowie mogą również badać materiały źródłowe, takie jak artykuły i inne teksty; przemówienia i konta osobiste; i odpowiednie prace artystyczne i literackie.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr N49/UK:

Kursy gastronomiczne skutecznie zapewniają mlodszym nastolatkom instrukcji dotyczących odżywiania, zasad zdrowego odżywiania i przygotowywania potraw. Wśród omawianych tematów znajdują się: przygotowanie posiłków na dużą skalę, zachowanie składników odżywczych w całym procesie przygotowywania żywności, stosowanie i opieka nad komercyjnymi urządzeniami do gotowania, przechowywaniem żywności, postępem w technologii żywności, bezpieczeństwem, sanitacją, zarządzaniem, produkcją, umiejętnościami obsługi, planowaniem menu, działalność instytucjonalnych zakładów spożywczych i karier dostępnych w branży gastronomicznej.

Charakterystyka programów nr D26/USA:

Seminaria Distribution i Logistics-Workplace Experience zapewniają słuchaczom doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z dystrybucją i logistyką. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Definicja programów nr D47/USA:

Szkolenia Engineering-Workplace Experience zapewniają swoim kursantom doświadczenie zawodowe w dziedzinie inżynierii. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr O36/USA:

Dystrybucja - kompleksowe Warsztaty profesjonalnie dostarczają wszystkim zainteresowanym uczestnikom profesjonalnych umiejętności i umiejętności związanych z bezpieczną i wydajną dostawą towarów na różne rynki. Treści merytoryczne zazwyczaj obejmują porównywalne zalety różnych form transportu, sieci dystrybucyjnych, procesów śledzenia dużych przesyłek materiałów, transportu towarów w bezpieczny i bezpieczny sposób oraz pakowania.

Opis kursów nr D35/UK:

Szkolenia materiałów i procesów wystawiają uczniów na narzędzia, sprzęt i procesy, które można napotkać w zawodach związanych z produkcją. W szczególności Szkolenia te kładą nacisk na analizę, testowanie i przetwarzanie metali, tworzyw sztucznych, drewna, ceramiki i materiałów kompozytowych.Tagi: