Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złotówki.Ch

Czytaj więcej...

Przedsiębiorcy wspierają wolontariat

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Razem z Fundacją Training Projects uprzejmie namawiamy do wzięcia udziału w projekcie „Biznes charytatywnie”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę dostać od fundacji całkowicie darmowe szkolenia – jako swoisty prezent w rewanżu za oferowaną przez ich firmę dobroczynność. Na razie kursy rozlosowano wśród kilkunastu spółek – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca wylosowywana będzie jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Wylosowana firma ma prawo wybierac lokalizację spotkania, najepszą dla siebie datę, a co najważniejsze - temat konferencji. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od psychologii biznesu, przez zarządzanie w biznesie albo negocjecje czy obsługę klienta, po gry symulacyjne i strategiczne.

Do tej pory z naszego wsparcia skorzystali: Stowarzyszenie AVSI Polska, Bison Consulting S.A. i Koło Gospodyń Wiejskich w Granowicach, Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o., Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Sokółce.

Wylosowane projekty: @senior - aktywizacja ludzi starszych i integracja międzypokoleniowa poprzez Internet. edycja druga, W Gminie Gromadka jest miejsce dla Ciebie, Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych pracowników pomocy społecznej w województwie małopolskim, Prawo jazdy kluczem do sukcesu, Auto bez tajemnic - diagnostyka układów sterujących

Szkolenia dla zwycięzców w tym programie charytatywnym przygotowujemy w hotelach, które dołączyły do prioektu proponując catering i sale z obniżonymi stawkami. Pomarańczowy Tren w Karłowicach i Okragły Kasztel w Nysie.

Naszym partnerem w dziedzinie łączenia wlonariuszy z korporacjami jest fundacja badawcza Szkoła Socjologii Pracy z Warszawy. To najlepsza firma w zakresie symulacji menedżerskich, spotkań team building i niektórych warsztatów z zakresu zarządzania. Wspólnie polecamy wszystkim zainteresowanym poniższe rozwiązania:

- Interaktywne gry planszowe z dziedziny kierowania projektem, planowania strategicznego, finansów dla niefinansistów, efektywności osobistej, optymalizacji produkcji i podejmowania decyzji

- projekty team building o zdecydowanie coachingowym odcieniu – scenariusze wspierające umiejętności pracy w zespole, porozumiewania się w grupie i organizacji, motywowania pracowników czy inne tzw. miękkie i interpersonalne.

- Szkolenia rozwojowe z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, myślenie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, zarządzanie zespołem, delegowanie, kreatywne myślenie, oraz tematyka sprzedażowa

Jako współpracownik tej instytucji możemy zaproponować rabat na wszystkie opisane tutaj narzędzia – 15% dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo dla każdego z klientów zaproponujemy na życzenie mentoring pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.


Tagi: