Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę ubiegać się o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złotówki.Ch

Czytaj więcej...

Moje podejście

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to zagadnienia, w których wielu pracodawców robi niezliczone błędy. Instrumentalne traktowanie pracowników czy też pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko część przewinień, które niejednokrotnie można zobaczyć w dużej ilości firm.


Gdy relacje w firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami należałoby poprawić, to bardzo chętnie spróbuję w tym pomóc. Przy takich zleceniach przede wszystkim się koncentruję na szerszym spojrzeniu na zagadnienie, zajmując się wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasu. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, zapoznać się z jej planami, i do tego dopasować wszelkie działania.


Na pewno niezwykle przydaje mi się w pracy doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Skończyłam między innymi studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Przez kolejne lata systematycznie dążyłam do poszerzenia wiedzy, zapisując się na dodatkowe kursy z obszaru zarządzania zasobami pracy, doradztwa zawodowego czy technik negocjacyjnych.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu zleceń dla swoich klientów. Bardzo chętnie współpracuję z wieloma prywatnymi firmami, jak również z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Do moich klientów należą podmioty, którym proponuję pełną obsługę w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji oraz motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Całościowo mogę się zająć wdrażaniem w pełnym wymiarze mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się swoimi umiejętnościami, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych artykułów w branżowych pismach.


Każde moje zlecenie to przede wszystkim wysoki poziom poufności, dyskrecja i zaufanie to dla mnie kluczowa sprawa. Na przykład się zajmuję wykonaniem audytów kompetencyjnych, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  a także optymalizuję zagadnienia związane z kadrami. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dostarczą cennej wiedzy a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: